Mezoterapia kosmetyczna igłowa
polityka jakości

Wszystkie przedstawione na stronie gabinety przeszły specjalistyczne szkolenie w Instytucie Medycyny Estetycznej w Warszawie. Personel został przeszkolony pod opieką lekarzy specjalistów z długoletnim doświadczeniem w zakresie stosowania mezoterapii igłowej oraz w innych zabiegach medycyny estetycznej. Gabinety korzystają ze specjalistycznego sprzętu oraz preparatów najwyższej jakości.

Podziel się opinią

Dokładamy wszelkich starań by klienci gabinetów partnerskich byli obsługiwani profesjonalnie i zadowoleni z wykonanych zabiegów. Jeśli masz uwagi dotyczące wykonywania zabiegów w którymś z gabinetów partnerskich, prosimy o wypełnienie formularza po prawej.

Imię
NazwiskoTel. kontaktowy
E-mail
Gabinet, w którym wykonywany był zabieg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Instytut Medycyny Estetycznej siedzibą w Warszawie (00-550) przy Pl. Konstytucji 6/55, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od Instytutu Medycyny Estetycznej. informujemy, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto każdemu użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Twoja wiadomość